KONST / Litografier / Färglitografi 14009455
nr 1400 9455
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Färglitografi, Flaska. Signerad, numrerad 41/199. Motivet: 70x20, yttermått inklusive ram: 87x53 cm
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:48:43
31/5 17:26:28
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman
nr 1400 9455
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 31 maj 2021 |
| 31/5 17:26:28 | 1 | Vinnande bud |
Bengt Böckman